Aegon Karrier Portál
Aegon Befektetési Alapkezelő Zrt.

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben

UX WEB DESIGNER

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • Egységes webes UX/UI koncepció tervezése, kidolgozása
  • Usability és UX elemzés
  • Landing oldalak, hirdetési kreatívok készítése, marketing támogatása
  • Javaslatok kidolgozása, felhasználói élmény és konverzió növelése érdekében
  • Felhasználók által kedvelt megoldások keresése A/B teszteléssel
  • Reszponzív oldalak, hírlevelek tervezése
  • Frontend felületek felépítésének megtervezése, wireframe-k készítése
  • A termékfejlesztés folyamatában UX szempontok meghonosítása, gyakorlatok kialakítása
  • A Társaság honlapjainak karbantartása, az oldalak tartalmainak szerkesztése, frissítése.

Elvárások:

  • Wordpress oldalak, egyedi template-ek fejlesztésében szerzett legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
  • HTML5, CSS3 tapasztalat
  • PHP és MySQL nyelv ismerete
  • jQuery és JavaScript ismerete
  • Adobe Photoshop használata

Előnyök:

  • Nyomdai előkészítésben, grafikus munkákban szerzett tapasztalat. (pl. Indesign)
  • Google Analitycs, Hotjar ismerete

Rád van szükségünk, ha:

  • jellemző Rád a lelkesedés és tettvágy,
  • képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni
  • szeretnél egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amit kínálunk:

  • nemzetközi nagyvállalati környezet
  • versenyképes fizetés
  • komplex, felelősségteljes munka,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • hosszú távú együttműködés lehetősége,

Ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezz a https://karrier.aegon.hu/aegonalapkezelo/index.php?mode=positionlist oldalon!

Küldd be szakmai önéletrajzod és csatold eddigi portfóliód!