Aegon Karrier Portál
Aegon Befektetési Alapkezelő Zrt.
Hirdetések

Csatlakozz te is az ÉV ALAPKEZELŐjéhez!

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben

C# FEJLESZTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • Saját fejlesztésű befektetési rendszer fejlesztése  C#, .NET, SQL nyelven
  • Felhasználói interfész, üzleti logika, valamint adatelérési réteg fejlesztése

Elvárások:

  • C# és .NET programozói tudás és tapasztalat
  • SQL és tárolt eljárás technikák mélyebb szintű ismerete
  • C++ ismerete (legalább megértés szintjén)
  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

Előnyök:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, mérnöki) végzettség,
  • Pénz és értékpapír piaci ismeretek,
  • MS-SQL (T-SQL) fejlesztői gyakorlat,
  • Rendszertervezési és rendszerszervezési tapasztalatok,
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkában történő hatékony részvétel.

Rád van szükségünk, ha:

  • képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni és
  • szeretnél egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi nagyvállalati környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége
  • Színvonalas infrastruktúra
  • Jó hangulatú csapat

Ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezz a https://karrier.aegon.hu/aegonalapkezelo/index.php?mode=positionlist oldalon a Jelentkezés gombra kattintva!