Aegon Karrier Portál
Aegon Befektetési Alapkezelő Zrt.

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜZLETTÁMOGATÁSI SZAKÉRTŐT

Munkavégzés helye:   Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • Portfoliók és alapok hozamának rendszeres mérése, jelentése.
  • Teljesítménymérési módszertan fejlesztése, specifikálása, tesztelése.
  • A portfoliókezelő rendszer érzékeny törzsadatainak ellenőrzése.
  • Befektetési alapok Total Expense Ratio adatainak rendszeres ellenőrzése.
  • Global Performance Measurement projektekben való részvétel.
  • A Társaság éves bonus pool számításának koordinációja, adatok gyűjtése, végeredmény továbbítása a risk terület részére.
  • ANYR rendszer üzleti felelőseként a fejlesztési SLA negyedéves teljesülésének ellenőrzése.
  • Részvétel az AAM Global területtel folytatott teljesítményméréssel kapcsolatos konzultációkban, a beérkező kérdések és adatbekérések kezelésében.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy matematikai),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • pénzügyi területen eltöltött minimum 3 eves szakmai tapasztalat,
  • hozamszámítással kapcsolatos alapvető ismeretek,
  • erős MS Excel tudás,
  • pontosság, rendszerszemlélet.

Előnyök:

  • portfoliók teljesítményének mérésében, riportálásban szerzett tapasztalat,
  • teljesítménymérési módszertanok fejlesztése, kidolgozása, tesztelése.

Rád van szükségünk, ha:

  • képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni és
  • szeretnél egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amit kínálunk:

  • barátságos légkör, lelkes csapat,
  • nemzetközi nagyvállalati környezet,
  • komplex, felelősségteljes munka,
  • versenyképes fizetés,
  • önálló munkavégzés, új terület kialakításával járó kihívás,
  • folyamatos szakmai fejlődés.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezz Karrierportál oldalunkon.