Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.  Adatbányász csapata új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ADATBÁNYÁSZ GYAKORNOK

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:
  • üzleti tevékenység támogatása lekérdezések, riportok és átfogó elemzések készítésével,
  • adatok adarrárházban való kezeléso rendjének kialakítása és az adatáramlás folyamatos ellenőrzése és biztosítása,
  • innovatív adatbányászati projektekben való részvétel elemzőként és/vagy adatelőkészítőként.
Elvárások:
  • folyamatban lévő felsőfokú informatikusi, matematikusi vagy közgazdasági tanulmányok,
  • matematikai-statisztikai, valószínűségszámítási ismeretek.
Előnyt jelent:
  • statisztikai, adatbányászi szoftver ismerete, különös tekintettel az IBM Modeler, SPSS Statistics termékekre,
  • (PL)SQL nyelv ismerete,
  • biztosítási szakmai ismeret.
Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, és a munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma adatbányászati hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. október 30-ig várjuk a Karrierportálunkon!