Hirdetések

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Ügyfélszolgálati Munkatársat

keres pesti és budai ügyfélszolgálati irodájába.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása,
  • teljes körű információ nyújtása a cégcsoport termékeivel, a biztosítási és nyugdíjpénztári szerződésekkel kapcsolatosan,
  • az Aegon cégcsoport (Biztosító, Nyugdíjpénztár, Lakástakarékpénztár) termékeinek ajánlása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • ügyfélközpontú gondolkodás.
  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előnyként értékeljük:

  • felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) végzettség,
  • biztosítási, vagy banki tapasztalat,
  • ügyfélszolgálati területen szerzett jártasság,
  • értékesítési központú gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • nagy múlttal rendelkező, nemzetközi vállalat stabil háttere,
  • minőségi munkakörnyezet,
  • alkalmazotti munkaviszony
  • bejelentett jövedelem,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • lehetőség plusz jövedelem szerzésére az alapbéren felül,

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jövedelemigény megjelölésével, jelentkezzen oldalunkon!