Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Humánpolitikai Igazgatósága

HR Generalista munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • HR és szervezetfejlesztési projektekben történő aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, vezetőkkel, munkatársakkal, valamint külső partnerekkel
  • Munkaviszonyhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése
  • Új munkatársak kiválasztása
  • HR rendszerek bevezetésében, esetenként kidolgozásában való aktív részvétel
  • Felmerülő HR projektek, feladatok koordinációja, kapcsolódó feladatok megszervezése, végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági és/vagy humán) végzettség
  • Legalább 5 éves nagyvállalati HR tapasztalat – kiemelten a fenti területeken szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeretek

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • Kiváló a kapcsolatteremtő és kommunikációs készsége
  • Folyamat- és szervezésorientált szemléletű
  • Agilis, dinamikus és proaktív személyiség
  • Képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni
  • Munkavégzésében minőségre törekvő és precíz
  • Kedveli a változatos feladatokat
  • Szeretne egy együttműködő csapat tagja lenni

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését a www.karrier.aegon.hu oldalunkon!