Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Online értékesítési csapata, új munkatársat keres

Vezető-fejlesztő munkatárs pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület, Lurdy ház

Feladatok:

  • A fejlesztői csapat szakmai vezetése.
  • Fejlesztési stratégiák kidolgozásában való részvétel.
  • Fejlesztés operatív feladatainak megtervezése, koordinálása, elosztása, felügyelete.
  • Fejlesztésekben való aktív részvétel.
  • Kapcsolattartás a külső és belső ügyfelekkel, beszállítókkal.

Elvárások:

  • OOP szemlélet
  • Agilis módszertan, scrum
  • min. 2-3 év symfony framework tapasztalat
  • SVN, GIT magas szintű ismerete
  • PHP, Apache,MySQL magas szintű ismerete
  • SOAP, REST API ismeret
  • jQuery,Bootstrap magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Linux és Debian ismeret
  • Web szerverüzemeltetési tapasztalat
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi diploma

Küldje el jelentkezését, ha

  • rendelkezik vezetői tapasztalattal
  • agilis, dinamikus és proaktív személyiség
  • munkavégzésében minőségre törekvő és precíz
  • szeretne egy együttműködő csapat tagja lenni

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportál oldalunkon: https://karrier.aegon.hu/