Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Értékesítési területének Jutalék kezelés csoportja

ÜZLETI ELEMZŐ (JUTALÉK RENDSZEREK)

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Lurdy ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • jutalék rendszerek szoftverkövetelményeinek elemzése,
  • szoftverkövetelmények alapján rendszerintegrációs, folyamat- és felhasználói tesztek tervezése,
  • manuális tesztek végrehajtása és a teszteredmények dokumentálása,
  • hibajavítások nyomon követése,
  • együttműködés a fejlesztői csoportokkal,
  • kapcsolattartás társterületekkel.

Elvárások:

  • középfokú informatikai végzettség
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves üzleti elemzői, tesztelői tapasztalat,
  • alapszintű SQL ismeret,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú informatikai és/vagy pénzügyi végzettség,
  • biztosítónál, biztosítási és/vagy pénzügyi közvetítő cégnél jutalék területen szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon!