Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Értékesítési területének Jutalék kezelés csoportja

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (JUTALÉK RENDSZEREK)

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Lurdy Ház

Leendő munkatársunk feladatai a jutalékszámítás, elszámolás területén:

  • jutalék zárások ütemezésének tervezése, zárások koordinálása, támogatása,
  • szoros együttműködés a fejlesztési területtel, fejlesztési igények megismerése, követése,
  • rendszer architektúra tervezésének támogatása, együttműködve az Alkalmazás-, valamint IT architektekkel/szakértőkkel,
  • projektekben fejlesztői, teszt, valamint éles környezetek tervezésének, kialakításának támogatása,
  • együttműködés az Infrastruktúra Üzemeltetéssel
  • rendszereken átívelő teszttervek kidolgozásában történő részvétel
  • IT tesztelőként részvétel az alkalmazások IT tesztjeiben, valamint az üzleti tesztelők támogatása az üzleti tesztelésben.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • 2-3 éves üzemeltetési, vagy fejlesztési területen szerezett tapasztalat,
  • biztosítási, pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • alkalmazás szerver üzemeltetési (Windows, Linux), shell illetve scriptnyelv, Nagios, vagy más
  • monitorozó, felügyeleti eszköz, Cloud, MS Office alkalmazás, opensource ismerete,
  • SQL, PL/SQL magas szintű ismerete,
  • angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • jó a kommunikációs- (fejlesztőkkel, infrastruktúra üzemeltetőkkel, üzleti szakértőkkel) és szervezőkészsége,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon!