Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Értékesítési területének Jutalék kezelés csoportja

Tesztelő/Tesztfejlesztő

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Lurdy Ház

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A funkcionális követelmények elemzése, vizsgálati esetek előkészítése.
  • Közreműködés tesztesetek készítésében, teszttervezésben.
  • Automatikus tesztszkriptek készítése, karbantartása, futtatása.
  • Manuális tesztlépések végrehajtása.
  • Teszteredmények értékelése, hibák menedzselése.
  • Aktív részvétel a funkcionális és regressziós tesztelési folyamatokban.

Elvárások:

  • Adatbázis kezelési ismeretek ( SQL ),
  • Tapasztalat szoftverfejlesztésben , módszertanokban,
  • Teszt-automatizálási tapasztalatok legalább egy automatizálási rendszer ismerete,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Scriptek írásában, kisebb programok létrehozásában szerzett tapasztalat (például Unix shell script, Java, C/C++, C#, PL/SQL),
  • Önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség,
  • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt,
  • Angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Atlassian JIRA / Confluence ismerete
  • Selenium, Ranorex ismerete

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • jó a monotónia tűrő képessége
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon!