Hirdetések

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Értékesítési területének Jutalék kezelés csoportja budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐT

keres.

Munkavégzés helye: Lurdy ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Jutalék kifizetés zárási tevékenységeinek elvégzése.
  • Belső és külső adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése.
  • Rendszer és folyamati tesztekben aktív részvétel.
  • A főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése.
  • Számlarészletezők készítése.
  • Jutalék tartozáskezelés feladataiban részvétel.

Elvárások:

  • szakmai közép vagy felsőfokú végzettség (pénzügyi és/vagy közgazdasági),
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek,

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • gyorsaság, pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • képes felelősségteljesen és elkötelezetten dolgozni,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • jó kommunikációs készsége,
  • munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk a Karrierportálunkon!