Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT Infrastruktúra üzemeltetés területe

IT Architect

munkatársat keres.

Feladatok:

  • IT Infrastruktúra sztenderdek, szabványok meghatározása.
  • Konfiguráció változtatások javaslata, javaslatok jóváhagyása.
  • Konfiguráció management kialakítása folyamatok felügyelete.
  • IT Infrastruktúra fejlesztési stratégiák meghatározása, tervezése.
  • Támogatás biztosítása az üzleti követelmények műszaki elemzésében.
  • A használt rendszerek közötti integrációs fejlesztések támogatása.
  • Solution Design biztosítása az IT követelményeknek megfelelően.
  • Részvétel az IT Infrastruktúra által befogadott feladatok integrációjának megtervezésében és teljesíthetőségük elbírálásában.
  • Projekt támogatás biztosítása a tervezés és végrehajtásban.
  • Új technológiák kutatása.
  • Együttműködés a Társaság informatikai szolgáltatóival.
  • Közreműködés a Társaság informatikai stratégiájának kidolgozásában.
  • Bejelentett ügyek kezelése, megoldása vagy megoldatása illetékes területtel.
  • Bejelentett ügyek megválaszolása, visszajelzések a felhasználó részére.
  • Hibák detektálása.

Elvárások:

  • Vállalati szoftverek keretrendszereinek ismerete (middleware), modern alkalmazás és hardver infrastruktúrák ismerete.
  • Legalább 5 év alkalmazás / infrastruktúra üzemeltetés / tervezés munkatapasztalat nagyvállalatnál.
  • Angol nyelvtudás.
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, jó problémamegoldó és szervezőkészség.

Előnyök:

  • Relációs adatbázis-kezelők architect szintű ismerete.
  • Pénzügyi intézménynél szerzett IT tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság.

Személyes elvárások/kompetenciák:

  • Komplex, strukturált gondolkodás.
  • Kreativitás, kezdeményező készség; önállóság, magabiztosság.
  • Megbízhatóság; precizitás.
  • Megfelelő szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség, csapatmunka.

Amit kínálunk:

  • Részvétel változatos és érdekes projektekben.
  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat.
  • Komplex, felelősségteljes munka.
  • Folyamatos szakmai fejlődés.
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége
  • Színvonalas infrastruktúra

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várju jelentkezését Karrierportálunkon!