Hirdetések

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. PR területe

belső- és online kommunikációs feladatokra keres

friss diplomás vagy 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Online tartalom management (elsősorban Facebook, intranet).
  • Social és belső kommunikációs kampányok tervezésében való folyamatos aktív részvétel, kampányszervezés, monitorozás.
  • Közösségi média stratégia és koncepció elkészítésében való részvétel.
  • Közösségi média trendek nyomon követése.
  • Kommunikációs anyagok megírása.
  • Hírlevelek készítése.
  • Részvétel tartalmak, alkalmazások előállításában, együttműködés ügynökségekkel, kreatívokkal.

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év közösségi médiában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (kommunikációs és/vagy marketing szakon)
  • Szakági programok ismerete (Adobe Illustrator, Photoshop, Dreamweaver, html ismeret)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precizitás, önállóság, igényesség

Előnyt jelent:

  • Hazai és nemzetközi közösségi oldalak mélyreható ismerete (Facebook, LinkedIn, stb.)

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát és széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséget keres;
  • szívesen dolgozna nemzetközi csapatban is.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését Karrierportálunkon!