Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Online Értékesítési és Ügyfélkiszolgálási csapata

Online Marketing Asszisztens

munkatársat keres.

A 20 fős csapatunk feladatai közé tartozik az online értékesítési stratégia megvalósítása, a célszámok teljesítése és ennek érdekében folyamatos kísérletezés, megvalósítás, mérés.

Munkavégzés helye: Budapest, Lurdy ház

A feladataid az alábbiak lesznek:

  • Részvétel az értékesítési célú e-mail kampányok végrehajtásában.
  • Részvétel a szöveges tartalomgyártásban: értékesítési célú szövegek írása és szerkesztése (észreveszed, ha hülyeséget írunk).
  • Részvétel a vizuális tartalomgyártásban: képi tartalmak összeállítása, illetve véglegesítése.
  • Grafikai munkák koordinálása, együttműködés a designerekkel.
  • Projektmenedzsment: segítesz, hogy az ötletből valóság legyen.
  • Részvétel a statisztikák vezetésében, elemzésében. (mitől cseng a kassza és hogyan tudna még többet csengeni).
  • Részvétel a világmegváltásban.

Jelentkezz, ha:

  • van már tapasztalatod a fentiekben;
  • vagy nincs, de a jelentkezési anyagodban meg tudsz minket győzni róla, hogy tehetséges vagy;
  • Te is úgy gondolod, hogy az értékesítési célú marketing menő;
  • szeretnél online marketinges lenni, sokat tanulni, sokat dolgozni;
  • szeretnél egy online csapat (marketingesek, fejlesztők, grafikusok) fontos tagja lenni;
  • élvezed, ha „ma kitaláljuk, holnap megcsináljuk” stílusban dolgozhatsz;
  • tudsz olyan szinten angolul, hogy angol nyelvű szoftverekkel dolgozz, fel tudsz dolgozni angol nyelvű szakmai anyagokat és megértesz angol nyelvű prezentációkat.

Jelentkezz Karrierportálunkon 2019. január 05-ig az alábbiak szerint:

1. Fényképes önéletrajzod feltöltése
2. Fizetési igényed megjelölése
3. Írd le röviden, hogy mit fejlesztenél a következő oldal szövegezésén, ha az elsődleges konverzió az értékesítés:
www.aegon.hu/lakasbiztositas . Kérünk, hogy javaslataidat röviden indokold is.
4. Pluszpontot ér, ha leírod és feltöltöd, hogy az eddigi földi pályafutásodból mire vagy a legbüszkébb és miért.

Az érvényes jelentkezés feltétele az első három feltétel teljesítése!