Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Gépjármű Biztosítási Üzletága

JUNIOR GÉPJÁRMŰ BIZTOSÍTÁSI TERMÉKMENEDZSER

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Aegon Székház (Budapest, Kálvin tér)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Részvétel kötelező gépjármű felelősségbiztosítással (KGFB) kapcsolatos  termékfejlesztésben.
  • Meglévő gépjármű biztosítási portfólió aktív menedzselése.
  • Gépjármű felelősségbiztosítással kapcsolatos kommunikáció (tájékoztatók, hírlevelek, marketing- és oktatási anyagok készítése).
  • Kapcsolódó folyamatok monitoring feladatai, különös tekintettel a jogszabályi elvárásokra.
  • Gépjármű felelősségbiztosítási termék értékesítés-támogatása, oktatása.
  • Kapcsolattartás az érintett társterületekkel (Ajánlat Feldolgozó Centrum, Contact Center, Értékesítési területek).
  • Konkurencia- és piacfigyelés.
  • Riportok, elemzések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági és/vagy pénzügyi)
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Magas szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Affinitás adatbázisok kezeléséhez, ill. ezen a területen szerzett tapasztalat (SQL, MS Access).
  • Biztosítási területen szerzett átfogó tapasztalat.
  • Széles spektrumú ismeretek a gépjárműpiacról.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • kooperációs és kommunikációs készsége kimagasló,
  • jó az elemzői képessége,
  • precizitás és terhelhetőség jellemezi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának tagja, úgy jelentkezését várjuk oldalunkon 2018. december 31-ig!