Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Prémium Üzletága

Business Innovation Manager pozícióba

munkatársat keres

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Új termékek, új üzleti lehetőségek, új üzletágak (biztosítási és egyéb pénzügyi) felkutatása, beazonosítása;
  • Harmadik feles szolgáltatókkal (fintech, egyéb) történő kapcsolatfelvétel és együttműködési lehetőség vizsgálata;
  • Együttműködés a hágai székhelyű Aegon Group Center of Excellence területével és egyéb, üzleti innovációért felelős külföldi Aegon társterületekkel;
  • Megvalósíthatósági projektek teljes körű lebonyolítása (piacelemzés, jogszabályi környezet és megfelelés vizsgálata, üzleti potenciál felmérése, IT és egyéb technikai feltételek összeállítása);
  • Megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése és elfogadtatása;
  • Üzleti és megtérülési tervek összeállítása és elfogadtatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Pénzügyi szektorban (bank, biztosító, alapkezelő) szerzett, legalább 3 éves termékmenedzseri vagy hasonló tapasztalat;
  • Üzleti szemlélet;
  • Rugalmas, terhelhető, nyitott személyiség.

Küldje el jelentkezését, ha

  • szereti a változatos munkakört;
  • alkotási vágy jellemzi;
  • szeretne nemzetközi környezetben dolgozni;
  • mer felelősséget vállalni;
  • nem fél az önálló munkavégzéstől és kihívásoktól.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon!