Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT Alkalmazás üzemeltetés csapata

Alkalmazás üzemeltető pozícióba

munkatársat keres

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Távolról támogatja a felhasználókat az üzleti kérdésekben,
  • Távolról támogatja a felhasználókat IT kérdésekben,
  • Dönt az igény/hiba és a prioritás besorolásokról,
  • Azonnali megoldást nyújt az Alkalmazáshoz kapcsolódó  L2 besorolású hibák, és igények  esetén,
  • Analizálja az általa nem megoldható hibákat és továbbadja a megfelelő megoldó csoportnak.
  • Az általa továbbadott jegyek esetében biztosítja az SLA-n belüli megoldást,
  • Műszaki megoldásokkal biztosítja az alkalmazás üzemeltethetőségét a tervezés és fejlesztés során,
  • Frissen tartja az alkalmazásüzemeltetési  és Service desk kézikönyvet,
  • Részt vesz a változások tesztelésében,
  • Telepíti, és konfigurálja az alkalmazást a  patcheket és a  javító csomagokat,
  • Menedzseli a zárásokat,
  • Riportokat ír és futtat Oracle és SQL környezetben.

Elvárások:

  • Oracle/MS SQL ismeret,
  • SQL nyelv ismerete,
  • 1-3 év Rendszergazdai, Alkalmazás üzemeltetői tapasztalat,
  • Linux és Windows szerver üzemeltetői ismeret,
  • Fejlesztői tapasztalat előnyt jelent.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportál oldalunkon!