Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT Alkalmazás üzemeltetés csapata

Middleware és monitoring üzemeltető pozícióba

munkatársat keres

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Middleware eszközök, alkalmazás szerverek telepítése, működésének biztosítása,
  • Monitoring agentek, mérési pontok healt check pontok elhelyezésének biztosítása az alkalmazás tervezés és fejlesztés során,
  • Monitorting rendszerek kiépítése, paraméterezése,
  • Logelemzés,
  • Preaktiv incidens jelzés HC eredményekből, logokból, monitoring adatokból,
  • Incidens felderítés támogatása, incidensek és monitoring infók összekapcsolása,
  • Monitoring  információk feldolgozása,
  • Tendencia elemzés.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és munkaszervezési készség,
  • Analitikus és strukturált gondolkodásmód,
  • Megoldás orientált hozzáállás,
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség,
  • Megbízhatóság, ügyfél-orientált szemléletmód, proaktív gondolkodás.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon!