Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolatok Igazgatósága

Online Ügyfélszolgálat Menedzsert keres.

Elsősorban az online ügyfélszolgálatunk fejlesztésében számítunk majd szakmai tudásodra és emberi képességeidre: Te kötöd majd össze az üzleti megrendelőket a fejlesztő csapattal úgy, hogy közben irányt mutatsz fontos ügyfél-kiszolgálási csatornánknak. Mellette részt vehetsz új és izgalmas digitális technológiák bevezetésében, nemzetközi környezetben és egy jó hangulatú csapatban.

Munkavégzés helye: 1091 Budapest, Üllői út 1.

A legfontosabb Rád váró feladatok:

  • az Aegon Online Ügyfélszolgálat fejlesztésének üzleti oldali irányítása: funkciók bővítése, beépítésük felügyelete,
  • együttműködés a fejlesztői csapattal a self-service folyamatok megvalósításában,
  • az ügyfélvisszajelzések követése, értékelése és a fejlesztési folyamatba építése,
  • egyeztetés a társterületek képviselőivel az üzleti igények kidolgozásában,
  • együttműködés a folyamatok dokumentálásában,
  • UX szempontok alapján az online kiszolgálás hatékonyságának növelése,
  • upsell és x-sell kampányok kidolgozása az értékesítési területtel közösen,
  • üzleti oldali projektmenedzsment az online ügyfélszolgálat fejlesztése és a bevezetés alatt álló digitális ügyfél-kiszolgálási termékek kidolgozásában,
  • javaslattétel a hatékonyságot növelő analitikai eszközök bevezetésére és a bevezetési folyamat irányítása,
  • az online ügyfélszolgálat és a digitális ügyfél-kiszolgálási projektek riportálása.

Mit várunk el Tőled?

  • rendelkezz felsőfokú végzettséggel,
  • legyen magabiztos ismereted (3-5 év szakmai tapasztalattal) az online ügyfélrendszerek és az online elemző rendszerek területén (természetesen segítünk megismerni az Aegon rendszereit),
    magabiztos angol nyelvtudásra is szükséged lesz,
  • a jó kommunikációs és problémamegoldó készség megkönnyítik majd a helyzeted,
  • stratégiai gondolkodásmód rövid- és hosszútávú projektekben, mert mindkettőben részed lesz,
  • és egy egyszerű kérés: önállóság és csapatszellem egyszerre.

Előnyt szerezhetsz, ha:

  • bemutatható referenciával rendelkezel online termék fejlesztésében és ismered a nemzetközi trendeket,
  • tapasztalatod van online projektvezetésben és az ahhoz szükséges projektirányítási rendszerekben (JIRA, Confluence).

Amire tőlünk számíthatsz:

  • jó hangulat,
  • támogató környezet,
  • innovatív projektek,
  • nemzetközi lehetőségek.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezz Karrierportálunkon!