Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolati Igazgatósága

Folyamatautomatizálási és Business Analyst munkatársat keres.

Feladataid közé tartozik a back office, a pénzügyi és az egyéb folyamatok automatizálása, valamint a folyamat-automatizálási csapat igényeinek specifikálása és megrendelése az informatikai területtől, továbbá az igényekkel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása.

Munkavégzés helye: 1091 Budapest, Üllői út 1.

A rád váró feladatok:

  • a back office, a pénzügyi, és az egyéb folyamatok felmérése társterületekkel közösen,
  • részvétel a működés hatékonyságának javítására irányuló folyamatautomatizálási felmérésekben, a fejlesztési javaslatok kidolgozásában és az intézkedések megvalósításába,
  • folyamatok automatizálásához szükséges fejlesztések specifikálása és megrendelése,
  • kialakított folyamatok monitorozása, esetleges karbantartása,
  • probléma-, és változáskezelési feladatok ellátása,
  • üzleti igények felmérése és specifikálása,
  • társterületekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • legyen egyetemi vagy főiskolai végzettséged,
  • ismerd és tudd használni a Microsoft Office 2010-es, 2013-as vagy 2016-os programcsomagok valamelyikét,
  • rendelkezz magabiztos angol nyelvtudással,
  • legyen jó kommunikációs és problémamegoldó készséged,
  • ne álljon tőled távol a folyamatalapú gondolkodás,
  • legyél precíz és önálló.

Előnyt jelent számodra:

  • folyamatszervezési tapasztalat nagyvállalati környezetben,
  • pénzügyi területen való jártasság,
  • 1-2 év szakmai tapasztalat,
  • Microsoft Visio és BPMN 2.0-ás módszertan ismerete.

Amit kínálunk:

  • részvételi lehetőség innovatív projektekben,
  • nemzetközi tapasztalatot szerezhetsz,
  • egy jó hangulatú, fiatalos csapatban dolgozhatsz.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezz Karrierportálunkon!