Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Értékesítési területének Jutalék kezelés csoportja

JUTALÉKKEZELÉSI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Lurdy ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • jutalékreklamációk kezelése, megválaszolása;
  • jutalékszámítások elvégzése, jutalékok betöltése;
  • jutalékhibák azonosítása;
  • havi jutalékzárásokban való részvétel;
  • elemzések készítése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • önálló munkavégzés, ügyfél centrikusság (partnerek kiszolgálása);
  • jó tanulási képesség;
  • magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat;
  • biztosítónál, biztosítási és/vagy pénzügyi közvetítő cégnél jutalék területen szerzett tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik;
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége;
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon!