Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolatok Igazgatósága budapesti munkavégzéssel, teljes munkaidőben

Business Analyst

munkatársat keres.

Legyél Te az a kollégánk, aki összeköti az üzleti területeinket és igényeiket az online ügyfélszolgálatunkat fejlesztő agilis IT csapattal! Emellett részt vehetsz új digitális ügyfélkapcsolati eszközeink bevezetésében is.

Munkavégzés helye: Budapest

A legfontosabb Rád váró feladatok:

  • az Ügyfélkapcsolatok Igazgatóságához tartozó folyamatok és online rendszerek fejlesztésének elemzői támogatása (segítünk megismerni az Aegon rendszereit és működését);
  • az üzleti igények elemzői támogatása, az üzleti igények egyeztetése és dokumentálása a társterületekkel, riportkészítés;
  • javaslattétel az ügyfélszolgálati folyamatok és az online ügyfélszolgálat javítására, mérőeszközök bevezetésére, működésoptimalizálásra törekvés;
  • bevezetésre kerülő új digitális rendszerek kialakításában való részvétel;
  • ügyfélészrevételek kezelése;
  • Scrum keretrendszer haszná;ata;
  • hatékony együttműködés az üzleti területek és az agilis fejlesztői csapat munkatársaival.

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú végzettséget.
  • Rendelkezz 1-2 éves releváns szakmai tapasztalattal online rendszerek fejlesztésében és tesztelésében.
  • A Wordpress keretrendszert tudd kezelni.
  • Használd profin az excelt.
  • Középfokú angol nyelvtudást.
  • Elemzői gondolkodásmódot (Mit értünk ez alatt? Értsd meg, hol tartunk most, értsd meg, hova szeretnénk eljutni és jöjj rá – persze némi segítséggel - ezt hogyan lehet a leghatékonyabban megoldani és precízen dokumentálni!).
  • Együttműködési képesség.
  • Légy egyszerre önálló és jó csapatjátékos, lehetőleg a megfelelő pillanatban. 

Előnyt szerezhetsz, ha:

  • otthonosan kezeled a JIRA és Confluence rendszereket;
  • dolgoztál már üzleti elemzőként és ismered az Enterprise Architect rendszert;
  • tapasztalatod van webdesign területen;
  • korábban részt vettél online ügyfélszolgálat fejlesztésében és működtetésében;
  • bemutatható referenciád van a fenti területeken;
  • vagy dolgoztál már pénzügyi területen.

Amire tőlünk számíthatsz:

  • jó hangulat;
  • fiatalos csapat;
  • agilis IT fejlesztés;
  • támogató környezet;
  • innovatív technológiai projektek;
  • nemzetközi lehetőségek.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezz Karrierportálunkon!