Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt Operációs és IT igazgatósága

Devops Engineer

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Infrastruktúra (Linux, storage, network) beállítása, telepítése, üzemeltetése
  • Bamboo alapú Continuous delivery pipeline-ok beállítása és üzemeltetése
  • Aktívan részt venni a vállalat Infrastructure as a code (IAAC) koncepciójának kialakításában, kapcsolattartás a cross funkcionalitású fejlesztői/üzemeltetői csapatokkal
  • Kapcsolattartás a hálózat üzemeltetőkkel (NOC)
  • Rendszer és infrastruktúra tervezés, üzemeltetésben való részvétel
  • Alkalmazás monitorozás (nagios, prometheus, grafana)
  • Biztonsággal kapcsolatos fejlesztési feladatok támogatása
  • Üzletfolytonosság tervezésben, DR tervezésben való részvétel
  • Alkalmazás-, adatbáziskiszolgálók, docker konténerek telepítése, üzemeltetése
  • Alkalmazás load-balancing, failover, HA telepítés, üzemeltetés (haproxy, nginx)
  • Automatizálni az üzemeltetési feladatokat (ansible)
  • Szkriptelés (bash)
  • Fejlesztési javaslatokat tenni a felhő alapú infrastruktúra üzemeltetés kivitelezésére (AWS)

Elvárt alapismeretek:

  • Infrastruktúra (pl. Linux, Windows, AIX, storage, hálózat)
  • Infrastruktúrával kapcsolatos automatizálás (pl. Puppet, Chef, Ansible)
  • Hálózati ismeretek (pl. HTTP, FTP, DNS, TLS)
  • Cloud (pl. AWS, Azure, GCP, Openstack)
  • Monitoring (pl. Nagios, splunk, New Relic)
  • Adatbázis ismeretek (pl. Oracle, MySQL, PostgreSQL)
  • Container alapú megoldások, és azok menedzsmentje (pl. Docker, LXD, Kubernetes, Mesos, Swarm)

Szükséges ismeretek (Devops):

  • Verziókezelők (pl. Git, GitLab, GitHub, Bitbucket, SVN, VSTS)
  • Continuous integration (pl. Jenkins, Bamboo, VSTS)
  • Deployment (pl. Jenkins, VSTS, Octopus Deploy)
  • Tesztelés (pl. Selenium, Watir, JUnit)

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését Karrierportálunkon!