Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Online Értékesítési és Ügyfélkapcsolati Igazgatósága

PHP Programozó munkatársat keres

az AEGON Biztosító weboldalainak és online értékesítési rendszereinek támogatására

Munkavégzés helye: Lurdy Ház (1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • online értékesítési rendszer  fejlesztése;
  • háttér adminisztrációs rendszerek fejlesztése;
  • kampányoldalakhoz szükséges fejlesztések;
  • komplex alkalmazások teljes körű fejlesztése;
  • meglévő alkalmazások karbantartása, refaktorálása;
  • új technológiai megoldások kipróbálása, bevezetése, használata;
  • részvétel a tervezési folyamatban;
  • integrációs és funkcionális tesztelés.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség;
  • PHP magas szintű ismerete (OOP);
  • MySQL magas szintű ismerete;
  • HTML5 és CSS3;
  • Javascript

Előny:

  • Symfony PHP keretrendszer ismerete;
  • SOAP és REST ismeret;
  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN vagy Git);
  • Linux ismerete

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • önállóság, megbízhatóság és terhelhetőség jellemzi;
  • precíz és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezzen Karrierportál oldalunkon!