Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Hardvergazdálkodás és Telekommunikáció egysége új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

IT Munkatárs

Munkavégzés helye: AEGON Központ és leányvállalatai (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a cégcsoport belső egységeinek és partnereinek informatikai környezetével kapcsolatos ügyek - hibaelhárítások, igénylések - kezelése, koordinálása;
  • bejelentett ügyek kezelése, adminisztrálása, megoldása;
  • felhasználói igények teljesíthetőségének elbírálása;
  • belső rendszerek jelszó problémáinak kezelése;
  • kapcsolattartás a szervízelő egységekkel, külső cégekkel;
  • felhasználók támogatása, segítségnyújtás;
  • informatikai megoldások és eszközök széleskörű ismerete;
  • ITIL szerinti munkavégzés (Jegykezelő rendszer használata)

Elvárások:

  • középfokú informatikai vagy műszaki-informatikai végzettség;
  • MS Operációs rendszerek magas szintű ismerete (Windows 7, Windows 10);
  • MS Office eszközök magas szintű ismerete;
  • erős hardver ismeretek (asztali PC, irodai eszközök);
  • legalább szakma angol nyelvtudás;
  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik;
  • jó a szervező-, és kommunikációs készsége;
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni;
  • terhelhető és feladatorientált munkavégzés jellemzi;
  • precíz, a munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését Karrierportálunkon!