Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Pénzügyi Adminisztráció csoportja

SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Aegon Székház (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • bejövő beruházási számlák formai, tartalmi ellenőrzése, könyvelése,
  • beruházási számlák egyeztetése társosztályokkal,
  • tárgyi eszköz mozgások követése,
  • tárgyi eszközök selejtezésével, leltárral kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • havi/negyedéves/éves zárásokban való aktív részvétel,
  • szállítói törzsadat kezelés,
  • kimenő számviteli bizonylatok kiállítása,
  • induló leányvállalat szállító számláinak könyvelése, kifizetése, bank könyvelése,
  • főkönyvi egyeztetések, vegyes könyvelések.

Elvárások:

  • középfokú pénzügyi  végzettség,
  • minimum 1-2 éves pénzügy-számviteli területen szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Excel, Word).

Előnyt jelent:

  • angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • új munkatársunk nagy szakmai tudású, összetartó csapatban dolgozhat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság jellemzi,
  • jó kommunikációs és együttműködési képességgel rendelkezik
  • nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság jellemzi,
  • hosszú távon elkötelezett a munkájával kapcsolatosan,
  • kíváncsi, szeret tanulni és nem ijed meg az összetettebb feladatok elvégzésétől sem.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon!