Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Értékesítési Call Center Igazgatósága

Call Center operátor

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Tatabánya (Értékesítési Centrum)

Amit mi biztosítunk:

  • garantáljuk, hogy az itt töltött idővel egyenes arányban fog fejlődni kommunikációs képességed, az értékesítés-technikád, a biztosítószakmai ismereteid és rövidesen csukott szemmel fogod kezelni a számítógépet is;
  • 6 órában kétműszakos rendben dolgozhatsz (8-14 és 14-20 óra között váltva), mert nekünk fontos, hogy a magánéleted és a munka között egyensúly legyen;
  • anyagi biztonságot adunk;
  • hasznos szakmai ismereteket szerezhetsz a biztosítói piacon;

ELÉGEDETTEK leszünk veled, ha:

  • sikerül sok-sok biztosítási szerződéskötést előkészítened Tanácsadóinknak.

JELENTKEZZ, ha:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • egy kis számítógéphasználat nem riaszt el;
  • talpraesetten kommunikálsz, vagy úgy gondolod hamar beletanulnál.

KÜLÖN ELŐNYT jelent, ha:

  • talpraesett vagy;
  • van értékesítői vénád;
  • gyorsan vág az eszed és szeretsz emberekkel kommunikálni;
  • már rendelkezel call centeres tapasztalattal;
  • a kitűzött céljaid el tudod érni.

A feladatok, amik rád várnak:

  • hideg- és meleghívások indítása,
  • kommunikáció már meglévő és leendő ügyfelekkel.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezz Karrierportálunkon!