Általános Biztosító Zrt.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyvitelszervezés és Irányítás Igazgatósága

budapesti munkavégzéssel, teljes munkaidőben

JUNIOR LOGISZTIKAI SZERVEZŐ

munkatársat keres.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • logisztikai üzleti folyamatok optimalizálásában való részvétel, együttműködve a folyamatszakértőkkel és a folyamatgazdákkal,
  • részvétel a működés hatékonyságának javítására irányuló folyamatautomatizálási felmérésekben, a fejlesztési javaslatok kidolgozásában, megvalósításában,
  • logisztikai területen jelentkező igények gyűjtése, megfogalmazása, nyilvántartásba vétele,
  • részvétel a folyamatmodellezésben, az üzleti igények jóváhagyási folyamatában,
  • új logisztikai folyamatok tesztelése,
  • kialakított folyamatok monitorozása, karbantartása,
  • innovatív technológiák feltérképezése, megismerése, kutatómunka,
  • logisztikai területhez tartozó projektek támogatása (irattár, nyomtatványgazdálkodás, ügyfélküldemény kezelés, dokumentumkezelés),
  • probléma-, és változáskezelési feladatok ellátása,
  • társterületekkel való kapcsolattartás.

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • legyen egyetemi vagy főiskolai végzettséged,
  • rendelkezel magabiztos angol nyelvtudással,
  • kiváló Microsoft Office ismereteid vannak,
  • kiszámíthatóság, teherbíró-képesség jellemez,
  • ne álljon tőled távol a folyamatalapú gondolkodás,
  • innovatívan gondolkodsz,
  • pontosan és precízen végzed a munkád,
  • képes vagy átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú vagy,
  • jó a szervező és kommunikációs készséged,
  • szeretnél megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

ELŐNYT jelent Számodra

  • folyamatszervezési tapasztalat nagyvállalati környezetben,
  • Microsoft Visio és BPMN 2.0-ás módszertan ismerete,
  • az üzleti elemző területen szerzett folyamat-modellezési tapasztalat (BPMN),
  • dokumentum menedzsment területen szerzett tapasztalatok,
  • digitalizálás és elektronikus archiválás témakörében szerzett ismeretek.

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • részvételi lehetőség innovatív projektekben,
  • nemzetközi tapasztalatot szerezhetsz,
  • egy jó hangulatú, fiatalos csapatban dolgozhatsz.