Aegon Karrier Portál
Aegon Lakástakarékpénztár Zrt.
Álláshirdetések
Hirdetések

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

önálló leányvállalata az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt. budapesti munkahelyre teljes munkaidőben

SZOLGÁLTATÁSI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • beérkező tagi kifizetési igények elbírálása, teljes körű feldolgozása,
  • igényekkel kapcsolatos levelezések lebonyolítása,
  • beérkező információkérések (telefonok, e-mailek) megválaszolása,
  • szolgáltatások kifizetésével kapcsolatos bizonylatok előállítása, ellenőrzése,
  • szolgáltatások utólagos ellenőrzésével kapcsolatos feladatok ellátása,
  • időszakos rendszer tesztelési folyamatokban való részvétel.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • nyugdíjpénztári tapasztalat előnyt jelent,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • elkötelezett munkavégzés,
  • pontosság, precizitás.

Amit nyújtunk:

  • tanulási lehetőség, új munkafolyamatok megismerése,
  • változatos feladatok,
  • multinacionális munkakörnyezet,
  • teljesítmény jutalmazása.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi,
  • képes az önálló és csapatban való munkavégzésre egyaránt,
  • és szívesen dolgozna Magyarország egyik legnagyobb nyugdíjpénztárának.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését a Karrierportálunkon!