Aegon Karrier Portál
Aegon Pénztárszolgáltató Zrt.

Az Aegon Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt. Informatika területe

IT szakértő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Felhasználók IT problémáinak megoldása biztosítása a felelősségi körbe tartozó rendszerekhez.
  • Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben.
  • Üzleti igények alapján, a fejlesztőkkel egyeztetve rendszerspecifikáció készítés támogatása alkalmazásüzemeltetőkkel és külső beszállítókkal.
  • Egyeztetés az üzleti területekkel, az üzleti igények teljes körű felmérése, tisztázása.
  • Szervezői tesztek elvégzése, felhasználói tesztek támogatása, koordinációja.
  • Ad-hoc üzleti riportigények kiszolgálása, éles hibajavítások támogatása, időszakos riportok előállítása Oracle adatbázisokból SQL és PL/Sql nyelven.
  • Rendszeres és Ad-hoc üzemeltetési feladatok ellátása dokumentáció alapján, szükség esetén eszkaláció a következő szintre.
  • Informatikai szabályzatok betartása/betartatása, szükség esetén javaslat a módosításra.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 2+ év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Dokumentum megértés szintű angol nyelvtudás
  • Alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • SQL és PL/SQL nyelv jó ismerete
  • Analitikus gondolkodás, elemzőkészség
  • Felhasználóbarát kommunikáció a partnerekkel.

Személyes elvárások/kompetenciák:

  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • Igényes, pontos, dinamikus, önálló munkavégzés
  • Együttműködő készség, csapatmunkára való képesség
  • Folyamatos tanulás iránti belső késztetés.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését Karrierportálunkon!